על מה עוד אחראית החברה?

על מה עוד אחראית החברה?

אז מי מנהל לכם את ועד הבית? ניהול ועד בית איננו משימה קלה, במיוחד אם מדובר על בניין רב קומות ועם הזמן אנו רואים שצצים לנו יותר ויותר כאלה ובכל רחבי המדינה. ניהול ועד בית בבניינים שכאלה טומן בחובו הרבה מאוד אחריות, הקדשת זמן ומשאבים. למי מאיתנו יש את הזמן או הסבלנות? לכאן בדיוק נכנסות חברות ניהול ועד בית, הן מספקות את כל השירותים ההכרחיים לבניין.

התמורה שווה כל אגורה

אומנם שכירת שירותיה של חברת ניהול ועד בית כרוכה בעלות כספית, אבל זו שווה כל תמורה. בצורה זו נחסכים מהדיירים הרבה מאוד כאבי ראש והם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שמלאכת ניהול ועד בית מופקדת בידיהם של הגורמים הנכונים. חברת ניהול ועד בית דואגת לכל הקשור לטיפול שוטף בצרכי הבניין, החל מניקיון ועד גינון ותחזוקת מעליות כמו גם מערכות כיבוי אש.

חברת ניהול ועד בית מעסיקה אנשי ניקיון שידאגו ללובי נקי ומרשים, לובי מטופח המהווה את כרטיס הכניסה לבית, הם דואגים לניקיון חדרי המדרגות שיהיו מבריקים ובוהקים, מנקים את הפנלים, חלונות הבניין, באם יש צורך שוכרים את שירותיהם של אנשי סנפלינג. כמו כן דואגים לניקיון הדלתות, וכל הטעון ניקוי ומירוק. חברת ניהול ועד בית דואגת לעבודות הגינון, בין אם מדובר על גינה משותפת לבניין או בין אם מדובר על שטחים ירוקים. היא אחראית על ניקוי חדרי האשפה ומקומות החנייה.

על מה עוד אחראית החברה?

חברת ניהול ועד בית אחראית על עוד נושאים רבים אחרים. הם מנהלים תקשורת ענפה עם כל הגורמים הרלוונטיים לטיפול בבניין כמו רואי חשבון האחראים על פיננסים, עו”ד, חברת הדברות, זפתים, חשמלאים, מכבי האש, חברת תחזוק מעליות, שרברבים. החברה אחראית על תקינות האינטרקום והקודן, מצלמות אבטחה באם יש כאלה, טלוויזיה במעגל סגור ועוד.

יש מי שיגבה את הכספים!

גביית דמי ועד בית הינה נושא שהוא טעון פעמים לא מוטעות, בלא מעט בניינים ישנם דיירים סרבנים. הסרבנות מביאה למריבות וחיכוכים עד לכדי כך שאנשים נמנעים לפגוש אחד את השני במעלית. גם לכך יש פיתרון – חברת ניהול ועד בית היא זו שאחראית על כל אלה ועל כל שאר הנושאים הכספיים. כמו כן החברה אחראית על כך שהבניין יהיה בטוח למגורים. צרו עוד היום קשר עם החברה המתאימה ותיהנו משירות שאין שני לו!

Share this post