מפקידים את המלאכה בידי גורם מוסמך

בימים עברו, ניהול ועד בית התבצע על ידי השכנים, באסיפת הדיירים בחרו את אנשי הועד, אלה היו אחראים על גביית כספים מן הדיירים ועל תחזוק שוטף של הבניין. מאז זרמו הרבה מים בנהר ובהתחשב בעובדה שיותר ויותר בנייני מגורים רבי קומות נבנים להם מידי יום, רבים בוחרים להפקיד את מלאכת ניהול ועד בית בידי חברת אחזקת מבנים וניקיון. ניהול ועד בית על ידי חברה מקצועית חוסך הרבה מאוד כאבי ראש, ומבטיח שקט לדיירים.

מפקידים את המלאכה בידי גורם מוסמך

ניהול ועד בית איננו טומן בחובו רק גביית כסף מהדיירים, המלאכה היא מרובה וקשה להטילה על גבם של שניים שלושה דיירים, לעתים אף פחות אשר יהיו אחראים כל העת על תחזוק הבניין, הרי הנושאים שיש לטפל בהם הם רבים. תחזוק המעלית וביקורת תקופתית, עבודות ניקיון של פנים הבניין והשטח החיצוני, עבודות הדברה, זיפות גגות, עבודות אינסטלציה, טיפול במערכות סולאריות, מערכות חשמל, מערכות תקשורת כמו אינטרקום וטלוויזיה במעגל סגור, עבודות גינון, טיפול משפטי מול דיירים המסרבים לשלם דמי ועד בית ועוד הנושאים הם רבים.

חיסכון של זמן וכסף

חברת אחזקת מבנים האמונה על מלאכת ניהול ועד בית תהיה אחראית על כל הנושאים הללו ולמרות העלות הכספית, בסופו של דבר היא תחסוך לדיירי הבניין בהוצאות, כל הטעון טיפול יטופל בזמן אמת מבלי לדחות דברים, וכמובן חברה שכזו תחסוך הרבה מאוד זמן יקר מהדיירים. חברת ניהול ועד בית מבטיחה לדיירי הבניין הרבה שקט נפשי, איכות חיים שאין שני לה ושמירה על הנכס בצורה אופטימאלית.

דואגים לשביעות רצונם של הדיירים

חברות ניהול ועד בית דואגות לשביעות רצונם של הדיירים. השירותים הניתנים הם רבים: גביית מיסים ותשלומים מכל הדיירים, טיפול על יד עו"ד בדיירים סרבנים. כמו כן חברת ניהול ועד בית מציעה תחזוקה שוטפת של הבניין, כמו החלפת נורות חשמל, מעליות, מערכות תקשורת ועוד. החברה אחראית על בטיחות הבניין כמו על מערכות כיבוי אש, על ניקיון מקצועי של שטחו הפנימי והחיצוני של הבניין כולל שטחי חנייה, חדרי אשפה, חדר הלובי, חדר מדרגות, חלונות, דלתות, פנלים. החברה אחראית על עבודות גינון סדירות ועל עבודות שיפוץ מידי פעם בפעם. אז אם אתם באמת רוצים לישון בשקט ולחסוך מעצמכם כאבי ראש, בהחלט מומלץ ואף הכרחי לשכור את שירותיה של חברת ניהול ועד בית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *