למה מצפים הדיירים?

למה מצפים הדיירים?

לא מעט חברי ועד בית מוצאים שמלאכתם איננה קלה. לרוב ועד בית נבחר בעת אסיפת דיירים והצוות הנבחר אחראי על מגוון מטלות, חלקן אינן פשוטות. בנוסף, דיירי הבית מצפים לרבות מאנשי הועד ואלה לא תמיד עומדים בציפיות. מכיוון שמדובר על מלאכה שאיננה קלה כדאי לשכור את שירותיה של חברת אחזקת מבנים.

למה מצפים הדיירים?

כאמור, אנשי ועד בית אמורים להבין שלדיירים יש הרבה ציפיות. הם רוצים שהבניין יתוחזק כראוי, שיהיה מטופח, נקי ונעים למראה, שהבניין יהיה בטיחותי, שהגינה תהיה מטופחת ופורחת, שלא תהיינה נורות שרופות, שהמעלית תתוחזק כראוי, שתחזוק הרכוש המשותף יעשה כמתבקש ושאנשי ועד בית יצליחו לגבות דמי ועד מכל הדיירים כולל אלה הסרבנים. מסתמן שמדובר על מטלה שכמעט איננה אפשרית במיוחד לאנשים שאינם מנוסים ואינם מקצועיים, ולכן שכירת שירותיה של חברת אחזקת מבנים מתבקשת מאליה.

ניהול ועד בית לא חייב להיות נטל!

אכן, ניהול ועד בית לא חייב להיות נטל ומשימה בלתי אפשרית, מומלץ עוד היום לפנות אל חברת אחזקת מבנים וליהנות משירותיה הרבים, כל הדיירים יוכלו לישון בשקט ולהיות בטוחים שהבניין מטופל כראוי וכמתבקש. חברת אחזקת מבנים וותיקה ועתירת ניסיון היא הפיתרון האידיאלי בעבור בניינים רבי קומות, בניינים נמוכי קומה, משרדים, מפעלים ומבנים ציבוריים. יש לקבוע פגישה עם אנשי החברה ולקבוע תוכנית תחזוקה של הבניין, כל אחד וצרכיו הוא. אנשי ועד בית אמורים להסביר לאנשי החברה מהן ציפיותיהן, במה דחוף לטפל ולבנות תוכנית עבודה מוסדרת.

מהם השירותים הניתנים?

חברת ניהול ועד בית מעניקה מגוון רב של שירותים לדיירי בניינים משותפים. היא אמונה על גביית דמי ועד בית גם מהדיירים הסרבנים, והיה וישנם כמה שכאלה, לעיתים ניתן לפנות אל עורך דין. החברה מציעה שירותי ניקיון, שירותי גינון, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה, תחזוקה רציפה של המעליות כולל ביקורות של מהנדס מעליות, תחזוקה של מערכות לכיבוי אש, הדברה של הבניין וסביבתו, זיפות הגג, שליטה ובקרה על לחץ מים, תחזוקה של הפאנלים הסולריים ועוד.

כמו כן החברה תדאג לכל הנושאים הפיננסים הקשורים לבניין, שליטה על הוצאות והכנסות, טיפול רציף בבעיות דחופות ובכל עת נתונה. דאגה לבטיחות הבניין, מערכות תקשורת וישנן חברות המעמידות מוקד טלפוני העומד לרשות דיירי הבניין לאורך כל שעות היממה. כפי שניתן לראות מדובר על עסקה משתלמת, אומנם היא כרוכה בעלות כספית, אבל אין שני לשירות אותו יקבלו דיירי הבניין.

Share this post