מה כוללת תחזוקת מעליות?

מעלית היא חלק חיוני לתפקוד היומיומי של דיירים ועובדים בבניינים רבי קומות. בכל בניין כזה, בו ישנה מעלית, השימוש בה כל כך שגור שנדמה כי ביטלו את חדר המדרגות. אולם, בדומה למכשירים מכאניים אחרים, המעלית זקוקה לאחזקה שוטפת בכדי להמשיך לפעול היטב לאורך זמן. רכיבי המעלית נשחקים עם הזמן וישנה בלייה טבעית, דברים שבטווח הארוך משפיעים על איכות התפקוד ואף עלולים להוות סכנה ממשית למשתמשים בה. חברת “אביגדור כחלון ניהול ואחזקת מבנים”, מעמידה לרשותכם שירותי אחזקת מבניםבשרון, במרכז ובכל איזור בארץ, הכוללים פיקוח על החברה המפקחת על המעלית ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר.

מה כוללת תחזוקת מעליות?

תחזוקת מעליות הינה נדבך בשירותי אחזקת מבנים. תחזוקת המעלית עצמה כוללת שימון הצירים והמערכות המכאניות, חיזוק הברגים, בדיקת תקינות מעגלי הבטיחות, כיול הדלתות לסגירה ועצירה, בדיקת חיבורי החשמל, בדיקות תקינות כלליות ועוד. מלבד תחזוקה שוטפת זו, באחריות הדיירים/ מנהלי המבנה להזמין אחת לחצי שנה בדיקת בטיחות מטעם משרד התמ”ת. זוהי בדיקה חשובה ביותר, מאחר והיא בודקת את תקינותה הכוללת של המעלית, עמידתה בתקנים וקובעת האם היא ראויה לשימוש. אי ביצוע הבדיקה עלול להיחשב כעבירה פלילית, ועל כן חשוב מאוד להקפיד לבצעה בזמן ולפעול על פי ההנחיות.

שירותי אחזקת מבנים לשקט נפשי אמיתי.

כיום ישנן עשרות חברות לאחזקת מבניםבישראל, המספקות מגוון שירותים. אמנם לא כל חברת אחזקת מבנים מספקת מענה כולל ונרחב, כזה שבאמת מקל עליכם את התפעול השוטף באופן משמעותי, ומספק לכם ולוועד הבית את השקט הנפשי הדרוש. בחברת “אביגדור כחלון ניהול ואחזקת מבנים”, תמצאו שירותי אחזקת מבנים באיכות גבוהה במיוחד, שיספקו מענה לכל צרכיכם. אחזקת מבנים מבית “אביגדור כחלון” היא אחזקה שוטפת של המבנה, מ – א’ ועד ת’. היא כוללת את כל התחזוקה הנדרשת, החל מניקיון יסודי וכולל על בסיס קבוע, דרך עבודות אינסטלציה וחשמל וכלה בניהול משימות ועד הבית על בוריין. השכרת שירותי אחזקת מבנים מחברת אחזקה מקצועית ואמינה, כמו “אביגדור כחלון”, תהווה עבורכם פתרון נוח ואפקטיבי, אשר ישפר לכם את איכות החיים ויפנה לכם זמן יקר.

כל השירותים, כל היתרונות.

חברת “אביגדור כחלון ניהול ואחזקת מבנים” מתמחה בחמישה תחומים עיקריים: ניהול ועד בית, אחזקת מבנים, שירותי ניקיון, עבודות שיפוצים וכן, מתן שירותי אחזקה למפעלים, משרדים ומוסדות במיקור חוץ. ניהול ועד בית הוא פתרון אפקטיבי ונוח לכל בניין, המהווה תוספת מהותית לשירותי אחזקת מבנים. השירות כולל גביית כספים, התנהלות מול נותני שירות ובנקים, הפקדות ועוד. כל השירותים שחברת “אביגדור כחלון” מעמידה לרשותכם, מבוצעים על ידי צוות מקצועי, ייצוגי ואדיב, בו כל העובדים בעלי ההכשרות המתאימות. החברה מזמינה אתכם להצטרף אל מעגל לקוחותיה המרוצים, בהם: חברת תרימה, ג’ונסון קליין, וקסמן ציוד משרדי, מטרנה, עופר מחיצות מדולריות, עמותת אנוש, מודיעין אזרחי ועוד רבים. בואו ליהנות גם אתם משירות אישי וחם של ניהול ואחזקת מבנים מקצועיים, איכותיים ואמינים במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *