אחזקת מבנים – מדוע כדאי לבחור חברה מקצועית?

אחזקת מבנים – מדוע כדאי לבחור חברה מקצועית?

אחזקת מבנים איננה עניין של מה בכך. מדובר על תחזוקה שוטפת הן של בנייני מגורים אבל הן גם של בנייני משרדים, של מרכזי קניות ומוסדות ציבוריים, בתי עירייה ובתי חולים. אין זה מן הנמנע שיצוצו להן מידי בעיות בעיות על אם הדרך, ולא תמיד ניתן למצוא בקלות את מי שיטפל בבעיות הללו, האם וועד הבית יכול לעשות זאת? לא תמיד ולא תמיד ניתן למצוא מי שיתנדב להיות חבר בוועד הבית.

נותנים את המלאכה בידי חברת אחזקת מבנים

לאור הביקוש יש גם היצע וכיום ניתן למצוא שפע רב של חברות אחזקת מבנים ובכל רחבי הארץ. חברות אחזקת מבנים המטפלות ודואגות הן לבנייני מגורים בני כמה קומות והן לקניונים ומוסדות ציבוריים. אין מדובר על עניין של מה בכך, חוקי מרפי מצביעים על כך שכל יום עלול משהו להשתבש. החברות הללו משחררות את דיירי הבניין מלעסוק בעניינים אלה ולהתפנות למטלות היומיום, אומנם מדובר על תשלום על בסיס חודשי או על בסיס שנתי לחברה, אבל השירות שווה כל שקל, הדיירים בהחלט יכולים ללכת לישון בראש שקט, ולדעת שמישהו דואג באופן מלא לכל צרכי הבניין ובכל עת. כמו כן, חברות אחזקת מבנים מנהלות קשרים עם בעלי מקצוע. הן דואגות לתחזוק נאות של המעלית, הם מוצאות חברות ניקיון, עובדי חשמל, עובדי אינסטלציה, שיפוצניקים, גננים, זפתים וכל הנדרש. הן גם מנהלות את הקשרים עם עורכי דין או רואי חשבון באם יש צורך בכך, וככלל מטפלות בכל המטלות.

אין יותר צורך בוועד בית!

לא קל למצוא מי שיתנדב להיות חבר ב ועד בית, המטלות הן מרובות ואין תמיד זמן. גביית דמי וועד בית, איננה מלאכה קלה, במיוחד כאשר ישנם דיירים בעיתיים ולא חסרים כאלה. קשה לחיות בבניין שיש בו חיכוכים ומריבות, חברות אחזקת מבנים פותרות את דיירי הבניין מכל אלה. ביחד עם הדיירים הן קובעות את דמי ועד הבית, והיה ובכל זאת יש דיירים בעייתיים, חברות אחזקת מבנים הן אלה שינהלו קשרים בנידון עם עורכי דין. בנוסף, החברות הללו מטפלות במערכות כיבוי אש כולל ביקורת חודשית ושנתית, הן מטפלות במערכת אינסטלציית המים, על מנת שלחץ המים בקומות העליונות יהיה תקין, הן אחראיות על הדברה והגנה מפני מזיקים, אם לבניין יש גינה ציבורית הן דואגות לגננים מקצועיים, לאינטרקום, ולעוד מגוון עבודות הקשורות בבניין.

Share this post