שיפוץ אמבטיה

לא פעם הצורך לשדרג את חלל האמבטיה ובכך להפוך אותה לעדכנית גובר על המכשולים ויש להזמין חברת שיפוצים לטובת הפרויקט. וככל שינוי באחד החללים השימושיים ביותר בביתנו – שילווה אותנו למשך שנים ארוכות – חשוב שתהיה זו חברה מקצועית אשר קשובה לצרכים שלכם ומבינה את השאיפות והרצונות שלכם.

אנו באביגדור כחלון, חרטנו על דגלנו 100% שביעות רצון ולכן אתם יכולים להיות בטוחים, שכשאתם פונים אלינו לשיפוץ אמבטיה, התוצאה הסופית תקלע בדיוק לצרכים שלכם וגם לטעמכם האישי.

מתי כדאי לשקול לשפץ את האמבט?

חלל האמבטיה חשוף לרטיבות, לחות, מים וחום וגם אם ביום ההקמה נעשה שימוש בחומרי הגלם העמידים ביותר, אף חומר אינו עמיד בפני פגעי הזמן. עם השנים האמבטיה מועדת לעובש, להיווצרות של רטיבות, לבלאי או לנזקים מסוגים שונים ולכן הצורך לחדש אותה הוא ממש בלתי נמנע. מקרים אחרים שמובילים לשיפוץ אמבטיה נובעים מחלל שמבחינה עיצובית ופרקטית – חלף זמנו, כלומר שהעיצוב בו מיושן או אינו נותן מענה לצרכי המשפחה וגם אז יש צורך בבחירת חברת שיפוץ מקצועית.

למה אנחנו?

כי אנו מודעים לצרכים שלכם ולכן אנו נעבוד עם אנשי מקצוע מיומנים ולהם ניסיון רב, אנו נקפיד על שימוש בחומרי הגלם האמינים והאיכותיים ביותר ונציע לכם את הטוב ביותר במסגרת התקציב שלכם. כמו כן, נקפיד על עמידה בלוחות זמנים כי אנו יודעים שהזמן קצר והמלאכה מרובה וכן נעבוד מולכם בשקיפות מלאה ונשמור על קשר רציף אתכם לכל אורך תקופת השיפוצים. אנשי המקצוע שלנו מתמחים בספקטרום רחב מאוד של תחום השיפוצים ואנו נעשה את הכל לשביעות רצונכם.

אנו באביגדור כחלון מעמידים לרשותכם שירותי שיפוץ מהשורה הראשונה בדרך אל חידוש האמבטיה שלכם. לפרטים נוספים או לתאום פגישת ייעוץ צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת על שיפוץ אמבטיה.

השירותים שלנו