עבודות גבס

בשנים האחרונות קיבלו עבודות גבס מקום של כבוד והפכו לאחד הפתרונות הפופולריים והנפוצים ביותר בענף הבניה. בין אם בגלל המחיר המשתלם, אם הודות יכולות העיבוד הנוחות ואם בזכות מגוון האפשרויות שעומדות לרשות בעלי הנכסים, העושים שימוש בגבס בעת שיפוץ ובניית הבית.

מה ניתן לעשות באמצעות עבודות גבס?

באביגדור כחלון שיפוצים, כבר שנים רבות שאנו עובדים עם גבס במקצועיות – ולמגוון שימושים שונים. באמצעות גבס ביכולתנו להנגיש עבורכם פתרונות רבים במסגרת שיפוץ הבית, החל משילוב אלמנטים עיצוביים, דרך בניית נישות ייעודיות, מדפים וגומחות בקיר ועד לסגירת חללים, הנמכת תקרות, יצירת פינות ישיבה קבועות ועוד. אין ספק שגבס מעמיד בפנינו עולם שלם של אפשרויות עיצוביות ופונקציונליות כאחד. כיום בעזרתן של טכנולוגיות ייצור מתקדמות, ישנם לוחות גבס עמידים לאש, למים, לרטיבות, לחום ולשאר מפגעים ולכן ניתן לשלב עבודות גבס בכל חלל ולכל מטרה.

מה אנחנו מציעים לכם?

כדי ליהנות מכל היתרונות שלגבס יש להציע, חשוב לבחור בחברה מקצועית שעבורה עבודה עם גבס זהו תחום התמחות ללא פשרות.

אנו באביגדור כחלון מתמחים בעבודות גבס ומציעים לכם רמת ביצועים גבוהה ותוצר סופי המותאם כמו כפפה לצרכים שלכם. השירות שלנו מקצועי, איכותי ואמין ואנו תמיד נפעל לשביעות רצונכם. בכל תהליך השיפוצים אנו תמיד נדאג לעבוד עם מיטב החומרים ולהקפיד על רמת גימור ללא פשרות. התוצאה הסופית תהיה זו עליה תמיד חלמתם ולו רק בגלל שאנחנו תמיד נקשיב לרצונות שלכם, כמו גם לכל הבקשות.

“אביגדור כחלון” – כששירות ומקצועיות נפגשים

אם אתם זקוקים לעבודות גבס, כדאי שלא תתפשרו על פחות מהשירותים הטובים ביותר בתחום. צרו עמנו קשר עוד היום, תאמו פגישה ואנו נדאג שאתם תהיו מרוצים לכל אורך הדרך: החל משלב הרעיון, דרך התכנון ועד להקמה.

השירותים שלנו