שלום רב!

אנו שמחים וגאים להציג את חברתנו:

חברת "אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, הוקמה בשנת 2008 ופועלים בה אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון עשיר בלבד. כיום, החברה אחראית על עשרות בנייני מגורים, בתים משותפים ומבני עסקים תוך שמירה על קשר תמידי ואישי עם כלל הלקוחות.

זמינות גבוהה, יעילות, יחס אישי:
"אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, מעריכה ומכירה בזמן היקר של לקוחותינו ובצורך להיות בקשר בכל נושא ובכל שאלה על מנת לקבל מענה לשאלות ו\או פתרונות בצורה המהירה ביותר והיעילה ביותר. לכן, אנו מאפשרים ללקוחותינו להתקשר בכל שעה, לשלוח דוא"ל ו\או להשתמש בכלים ייעודיים וייחודיים אשר יצרנו באתר האינטרנט של החברה בכדי להגיע ליעילות מקסימלית ובדרך שנוחה לכל לקוח ולקוח.

100% שביעות רצון ובהתחייבות!
בלי תירוצים והבטחות שווא! בחברת "אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, טובת הלקוח וצרכיו הם במרכז העשייה שלנו. אנו מאמינים שכל לקוח הוא איש השיווק הטוב ביותר ולכן אנו דואגים שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים וייהנו מהמקצועיות והניסיון שצברנו ללא פשרות! על כך יעידו וימליצו בשמחה כלל לקוחותינו, ביניהם: תרימה, ג'ונסון קלין, וקסמן ציוד משרדי, מטרנה, עפר מחיצות מדולריות, מודיעין אזרחי, עמותת אנוש ועוד...

קידמה – לקבל את הטוב ביותר, כי מגיע לכם!
בחברת "אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, עוקבים ובוחנים כל טכנולוגיה חדישה באופן רציף ע"י עובדים המוסמכים לכך, וזאת על מנת לאפשר ולשמור על יעילות מקסימלית של חברתנו, שמירה ואף הגדלת ערך הנכס. נוסף על כך, חשוב לנו שהנכס, מעבר להיותו מתוחזק כראוי, יהיה נעים ומזמין, כזה שתהיו גאים בו, ואנו לא נבחל בשום אמצעי בכדי להגשים מטרה זו.

עובדים מרוצים! עובדים יעילים!
אנו מאמינים כי עובד אשר משתכר כראוי, מקבל יחס טוב ומכיר את עבודתו, יהיה עובד אשר יעריך את עבודתו, יהיה יעיל ומסור יותר. לכן, כל עובדי החברה ללא יוצא מן הכלל עוברים הכשרה מתאימה, מקבלים שכר גבוה מהממוצע ויחס חם.

צוות מקצועי:
כל עובדי חברת "אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, לובשים מדי חברה, ייצוגיים, אמינים ובעלי רישיונות מתאימים לעבוד בתחומם.

בין תחומי ההתמחות שלנו:

 • ניהול ועדי בתים - פתרון יעיל ונוח לבניינים משותפים קטנים כגדולים לניהול ותחזוקת הבניין. גביית כספים, הפקדות, התנהלות מול הבנקים ונותני השירות השונים, תחזוקת הבניין ומערכותיו על הצד הטוב ביותר. 
 • אחזקת מבנים - כחלק מהשירות ללקוחותינו, אנו מבצעים אחזקת מבנים הכוללת: ניקיון, חשמל, אינסלציה מבנה ועוד.
 • עובדי ניקיון - אנו מספקים עובדי ניקיון על בסיס שעתי, יומי, שבועי וחודשי.
 • שיפוצים כללים - עבודות טיח, גבס, שפכטל אינסטלציה ועוד.
 • מתן שירותי אחזקה למפעלים משרדים ומוסדות במיקור חוץ (OUTSOURCING):
  • תחזוקת יחידות טיפול אוויר (יט"אות) – שוטף ושבר: החלפת פילטרים, רצועות הנעה, מנועים, מיסבים, ניקוי נחשונים (פנימי וחיצוני).
  • שירות כולל למשאבות מים – פירוק והרכבה, החלפה ושיפוץ.
  • שירותים טכניים כללים - אחזקה כללית, החלפת צירים, מנעולים וכד'.
  • ניהול העבודה לפי ספרי נהלים ועדכון שוטף שלהם.
  • טיפול שוטף במכונות ייצור.
  • עובדי ניקיון במשרה חלקית או מלאהלצד מגוון המוצרים, השירותים והמחירים הנוחים שניתן למצוא בחברה, חרטה חברת "אביגדור כחלון" אחזקת מבנים, ניהול ועד בית וניקיון, על דיגלה את ערכי האמינות, השירות האישי והמקצוענות הבלתי מתפשרת.