אחזקת מעליות ומדוע זה כה חשוב?

aral3עם השנים צצו להם יותר ויותר בניינים רבי קומות בהם לפחות מעלית אחת. מטבע הדברים, מעליות עלולות להתקלקל, מצב לא נעים לכל הדעות למי שנתקע בפנים. ככלל, כל בניין בן 4 קומות ויותר בו יש מעלית, נדרש לשירותי אחזקת מעליות וזהו אחד השירותים אותם מציעה חברת אביגדור כחלון.

שירות בסיסי והכרחי

שירותי אחזקת מעליות הינם שירותים בסיסיים והכרחיים בכל בניין בו ישנה מעלית, מדובר על מוצר טכנולוגי וכמו כל שאר המוצרים הטכנולוגים, תמיד משהו עלול להשתבש. לא מפתיעה העובדה, ישנם די הרבה אנשים אשר חוששים להיכנס למעלית שמא היא תיתקע או פן יקרה מקרה חמור אף יותר, שירותי אחזקת מעליות הינם כה קריטיים וחשובים. אחזקת מעליות מבטיחה תפקוד תקין של המעלית, ולא רק זאת, אלא גם תפקוד בטוח.

מהי אחזקת מעליות?

אחזקת מעליות כשמה כן היא, מטרתה הוא לתחזק את המעלית על בסיס קבוע מהפן הטכני. טכנאי מעליות הוא האיש האמון על המלאכה, הוא מפקח ומתקן תקלות. אין מדובר כאן על מקרי חירום וחילוץ ממעליות, זהו שירות האמור להינתן על בסיס קבוע. על מנת לקבל שירות אחזקת מעליות מן הטובים שיש, יש לפנות אל חברות המציעות איכות שירות מן המעלה הראשונה, גורמים מקצועיים מורשים ומוסמכים לעסוק בתחום.

מה הטכנאי עושה?

שירותי אחזקת מעליות כוללים כמה מישורי טיפול: יש לשמן את המערכות, הן המכאניות והן את הצירים, לחזק ברגים ולכוון את עצירת המעלית בין הקומות, וככלל, מדובר על פיקוח מקיף וכולל של תחזוק המעלית.

מעוניינים בשירותי אחזקת מעליות מקצועיים? מחפשים חברה שניתן לסמוך עליה? צרו עוד היום קשר עם חברת אביגדור כחלון, נשמח להעניק לכם שירות מקצועי, נדיב ואדיב!

מאמרים בנושא אחזקת מעליות